Test Panda Dome VPN Free versus Hide Me VPN Free: Která je lepší?

Která VPN nabízí více, Panda Dome Free, nebo je lepší dát přednost Hide.Me Free VPN? Porovnali jsme obě VPN, přičemž výsledek srovnání je 6,6/10 : 6,2/10.

Naměřená rychlost Panda Dome VPN Free – HideMe VPN Free, která je vyšší?

Rychlost připojení patří nejdůležitější parametry u VPN, a platí to i o Panda Dome VPN Free a Hide Me VPN Free.

První jmenovaná v našem testu dosáhla rychlosti 53 Mb/s, průměrný download druhé VPN byl 110 Mb/s. Panda Dome Free je o 57 Mb/s pomalejší nežli Hide.Me VPN Free.

Možnou rychlost nahrávání udává upload, který u Panda Dome Free dosáhl 44 Mb/s. HideMe VPN Free jsme průměrně naměřili 120 Mb/s, čili je o 76 Mb/s rychlejší.

Parametr rychlost odezvy dosáhl u první VPN hodnoty 12 ms. U druhé Hide Me Free VPN laboratoř naměřila 24 ms. Pro rychlost odezvu platí, že nižší hodnota je výhodnější, tudíž Panda Dome Free se projevila o 12 ms horší.

Bodové ohodnocení Panda Dome VPN Free – Hide Me Free VPN je zatím 5 /10 – 8/10.

Zadaří se Panda Dome VPN Free streamování Netflixu?

Vysoká rychlost je pro odblokování zahraničního Netflixu důležitá, Panda Dome Free tuto celkem důležitou funkci neumí. Pro odblokování většinou stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, Hide Me Free VPN zahraniční Netflix odemknout neumí.

Díky VPN lze sledovat i blokovaná YouTube videa, přičemž Hide Me VPN Free takovou funkci zvládá. Druhá z porovnávaných VPNek funkci odblokování videí na YouTube nezvládá.

Dalšími důležitými funkcemi VPN je multi-hop připojení, ochrana DNS a síťové tunelování. Např. Panda Dome Free obsahuje ochranu před DNS únikem a Hide.Me Free VPN třeba obsahuje whitelisting.

Skóre v sekci funkce tak je 3 /10 ku 3/10.

Jak se daří Panda Dome VPN Free v počtu zemí a serverů?

Nižší nabídka serverů se může projevit v nižší rychlosti VPN, Panda Dome Free má ve správě 200 serverů. V nabídce Hide Me VPN Free jsme napočítali 5 serverů. První z dvojice tak udává o 195 víc .

Dalším důležitým parametrem je počet zemí, který u Hide.Me Free VPN dosahuje počtu 4. Srovnávaná VPN nabízí 1, čili o 3 méně. V tomto měření sil tak prohrává .

Za zmínku stojí také počet současně připojitelných zařízení, kterých Panda Dome VPN Free umí neomezeně. Hide Me Free VPN v jeden moment povolí připojit 1 zařízení. Další parametry si přečtěte v článku nejlepší VPN pro PC.

Jak platformy nabízí Panda Dome VPN Free a jaké podporuje HideMe Free VPN?

Mezi nejdůležitější vlastnosti VPN se řadí nabídka podporovaných zařízení, Panda Dome Free zvládá Android, pokrývá přístroje iPhone. Druhá HideMe Free VPN systém iOS připojí, Android OS standardně dokáže krýt.

Sídlo VPN je důležité s ohledem na vztah legislativy dané země a sdílením informací o uživatelích, Panda Dome VPN Free má kořeny ve Španělsku. Sídlo firmy provozující druhou VPN je v Malajsii.

Rozhraní Panda Dome Free není k dostání v českém jazyce, HideMe VPN Free česky umí.

Ve známkování podporovaných platforem dosáhla Panda Dome Free známky 9/10, Hide.Me VPN Free získává známku 2/10.

Cena v akci Panda Dome VPN Free : Hide Me VPN Free

HideMe VPN Free lze objednat zdarma, druhou VPN lze mít zdarma. Výsledná známka za poměr nabízených funkcí a ceny je 10/10 pro první z porovnávaných VPN a 10 /10 pro druhou jmenovanou.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram